• czynne całą dobę 24h

  • również w niedzielę i święta

Stomatologia estetyczna

Nowoczesna stomatologia pozwala zadbać o piękny uśmiech poprzez zmianę kształtu oraz koloru zębów. Dbając o swoje zdrowie oraz wygląd stajemy się bardziej atrakcyjni, co przyczynia się do podniesienia własnej samooceny i pewności siebie.


 

Nasza klinika w zakresie stomatologii estetycznej proponuje Państwu następujące zabiegi:

  • pełną higienizację (usuwanie kamienia nazębnego i osadów ultradźwiękami);

  • zmianę kształtu i koloru, a także ustawienia zębów, poprzez zastosowanie m.in. licówek porcelanowych, wkładów (inlay) i nakładów (onlay) ceramicznych;

  • wybielanie zębów metodą nakładkową (po zabiegu Pacjent otrzymuje do domu nakładki silikonowe oraz żel, stosuje je samodzielnie przez kilka kolejnych dni);

  • wybielanie zębów lampą Beyond (zabieg wybielania zębów odbywa się na jednej wizycie - trwa około 1,5 godziny; w metodzie tej wykorzystano zimne światło, które nie naraża zębów na obumarcie, a tkanek miękkich na nadwrażliwość – efekt to zęby jaśniejsze o kilka tonów!)

Jako nowość, możemy zaproponować Państwu ultranowoczesny materiał kompozytowy, który idealnie imituje szkliwo. Materiał ten odwzorowuje anatomiczny, trójwymiarowy rozkład zębiny i zapewnia stopniowe przechodzenie barw, tak jak w naturalnych zębach. Dzieje się tak dlatego, że rozproszenie światła w tym materiale jest identyczne jak w szkliwie naturalnym. Kompozyt ten jest alternatywą w stosunku do prac protetycznych wykonywanych z porcelany.


 

Zapraszamy Państwa serdecznie do wizyty w Naszej Klinice.

 

Lekarze

lek.stom. Grażyna Bochenek

lek.stom. Magdalena Stworzewicz

poznaj mnie

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu. Posiada znaczne doświadczenie zawodowe zdobyte na przestrzeni ostatnich dziesięciu lat, poparte wieloma kursami teoretycznymi i praktycznymi. Nieustannie pogłębia swoją pasję w endodoncji mikroskopowej oraz stomatologii estetycznej. Zawodowo całkowicie oddana swoim Pacjentom. W Całodobowym Centrum Stomatologicznym Denta-Med pracuje od 2006 roku. Wolne chwile poświęca swojej 5-letniej córce oraz pogłębia swoje zainteresowanie fotografią.

poznaj mnie

Ukończyła w 1995 roku Wydział Stomatologii na krakowskim Uniwersytecie Jagiellońskim. Praktykę w zawodzie odbyła w Hamburgu, pod okiem doświadczonego lekarza stomatologii estetycznej. Od 1997 roku prowadzi praktykę dentystyczną z ukierunkowaniem na stomatologię estetyczną. Posiada biegłą znajomość języka niemieckiego i angielskiego.

 

 

Asystentki i higienistki stomatologiczne

Małgorzata Góra

Justyna Zapotoczna

poznaj mnie

Ukończyła Szkołę Policealną na kierunku Asystentka Stomatologiczna. W Całodobowym Centrum Stomatologicznym Denta-Med jest z nami od 6 lat, pracuje jako koordynator zaopatrzenia i zespołu asystentek. Wolny czas spędza z rodziną i na pieszych wycieczkach górskich.

poznaj mnie

Absolwentka Krakowskiej Szkoły Medycznej na kierunku Higienistka Stomatologiczna, w Całodobowym Centrum Stomatologicznym Denta-Med pracuje od 6 lat. Aktualnie asystentka protetyka gnatologa. Swój wolny czas poświęca małej Lilianie.

 

 

Elektroradiolog

 

Magdalena Cyganik

 
 
poznaj mnie

Ukończyła Krakowską Szkołę Medyczną w 2005 roku. Doświadczenie zyskała również podczas kursów praktycznych z zakresu: Ochrona Radiologiczna Pacjenta, Inspektor ochrony radiologicznej. Obecnie pracuje w naszym gabinecie przy ul. Gertrudy 4, jest odpowiedzialna za wykonywanie zdjęć w pracowni radiologicznej. Zawsze uprzejma, uśmiechnięta i gotowa, by pomóc naszym Pacjentom. Prywatnie interesuje się wizażem. Jej pasje to podróżowanie po świecie, wędrówki górskie oraz pływanie.