• czynne całą dobę 24h

  • również w niedzielę i święta

Chirurgia

Polscy specjaliści, europejskie standardy.

Własna sala chirurgiczna spełniająca wszystkie unijne

wymogi dotyczące wykonywania zabiegów klinicznych - to właśnie nasza klinika Denta-Med.


 

W ramach usług gabinetu chirurgicznego wykonujemy wszelkie specjalistyczne zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej. Zwracamy szczególną uwagę na komfort naszych Pacjentów i przeprowadzanie bezbolesnych zabiegów. Ustalenie wskazań do postępowania chirurgicznego opieramy na precyzyjnej oraz nowoczesnej diagnostyce wspartej w razie potrzeby konsultacjami z pozostałych dziedzin stomatologii.


 

Konsultujemy również schorzenia z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej, ustalając tryb postępowania diagnostyczno-terapeutycznego. Wszystkie zabiegi i porady poparte są szczegółowymi wyjaśnieniami zagadnień medycznych, w sposób zrozumiały dla Pacjenta. W razie potrzeby oferujemy zabiegi chirurgiczne w sedacji, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu w recepcji.


 

W ramach chirurgii stomatologicznej, zajmujemy się również WSZCZEPIANIEM IMPLANTÓW

(dowiedz się więcej).

 

Gwarantujemy profesjonalną pomoc oraz przyjazną i bezstresową atmosferę.

 

 

Lekarze

lek.stom. Barbara Kwiecień 
specjalista chirurgii stomatologicznej

Dr n.med. Daniel Uryga
specjalista chirurgii stomatologicznej i implantologii 

lek.stom. Rafał Szlosek
specjalista chirurgii stomatologicznej i protetyk 

poznaj mnie

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Krakowie, dyplom otrzymała w 1982 roku. Pani Doktor posiada specjalizację z chirurgii stomatologicznej. Obecnie realizuje swoją zawodową pasję w naszym Całodobowym Centrum Stomatologicznym Denta-Med. Prywatnie interesuje się astronomią oraz parapsychologią. Lubi zwierzęta i kolekcjonowanie antyków.

poznaj mnie

Jest to lekarz cieszący się bardzo dobrą opinią zarówno pośród Pacjentów, jak i w środowisku medycznym. Doktor Daniel Uryga ukończył studia na Wydziale Lekarskim z Oddziałem Stomatologicznym Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Następnie odbył staż podyplomowy w Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej w Krakowie. Brał udział w licznych konferencjach naukowych oraz kursach naukowo-szkoleniowych z zakresu chirurgii stomatologicznej i implantologii. Obecnie jest związany z kliniką Denta-Med i przeprowadza zabiegi z zakresu chirurgii oraz implantologii. Gwarantujemy, że Pan Doktor Daniel Uryga zapewni każdemu Pacjentowi leczenie na najwyższym poziomie, dlatego warto zgłosić się do niego już dziś!

poznaj mnie

Doktor Rafał Szlosek, znakomity protetyk i specjalista chirurgii stomatologicznej. Pan Doktor cieszy się niezwykle pozytywną opinią i zaufaniem wśród naszych Pacjentów. W 1997 roku ukończył studia stomatologiczne w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, a w 2009 roku zdał egzamin specjalizacyjny z Chirurgii Stomatologicznej. Pan Doktor Szlosek pracuje w naszej klinice Denta-Med od 2001 roku. Jego pasje to rodzina, praca i podróże.

dr n.med.  Adam Goławski

specjalista chirurgii stomatologicznej i protetyki

lek.stom. Piotr Pochopień

lek. med. Anna Kłęczek

specjalista anestezjologii i intensywnej terapii

poznaj mnie

Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Studia na wydziale lekarsko-dentystycznym ukończył w 1991 r. Po stażu podyplomowym rozpoczął specjalizację ze stomatologii ogólnej, a następnie z protetyki stomatologicznej, uzyskując w 1998 r. dyplom specjalisty. W 2004 r. podjął współpracę z Zakładem Chirurgii Stomatologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, gdzie w 2007 r. obronił pracę doktorską. Obecnie zatrudniony jako asystent w Poradni Chirurgii Stomatologicznej Uniwersyteckiej Kliniki Stomatologicznej w Krakowie. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu protetyki, chirurgii stomatologicznej oraz implantologii. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w kursach i sympozjach naukowych.  Lubi wypoczynek na łonie natury, pasjonat nart i żeglarstwa. W wolnych chwilach podróżuje.

poznaj mnie

Absolwent kierunku Lekarsko-Dentystycznego Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jeszcze w trakcie studiów pełnił funkcję przewodniczącego Studenckiego Koła Naukowego Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją oraz Studenckiego Koła Naukowego Chirurgii Szczękowo-Twarzowej, biorąc czynny udział w krajowych i międzynarodowych konferencjach naukowych. Po ukończeniu studiów odbył staż podyplomowy, równolegle odbywając roczny wolontariat na Oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Szpitala im. Rydygiera w Krakowie. Stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych szkoleniach i kongresach. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Jego główne zainteresowania zawodowe to stomatologia zachowawcza, nowoczesna endodoncja oraz chirurgia stomatologiczna. Posługuje się językiem angielskim i niemieckim.

poznaj mnie
   

lek.med. Ewa Kobielska
specjalista II stopnia anestezjologii i intensywnej terapii

   
poznaj mnie

 

 

Asystentki i higienistki stomatologiczne

Justyna Zapotoczna

Natalia Adamczyk

poznaj mnie

Absolwentka Krakowskiej Szkoły Medycznej na kierunku Higienistka Stomatologiczna, w Całodobowym Centrum Stomatologicznym Denta-Med pracuje od 6 lat. Aktualnie asystentka protetyka gnatologa. Swój wolny czas poświęca małej Lilianie.

poznaj mnie

Ukończyła Szkołę Medyczną w zawodzie Asystentki Stomatologicznej. Szczególnie interesuje się chirurgią stomatologiczną. W naszej klinice Denta-Med czynnie asystuje przy zabiegach periodontologicznych, chirurgicznych i implantacji. Uczestniczyła w kursach pierwszej pomocy, jak również w kursie ergonomii na cztery ręce. Brała udział w szkoleniu teoretyczno-praktycznym “Profesjonalna Asysta Implantologiczna”. Chętnie podnosi swoje kwalifikacje. Wolne chwile spędza w gronie najbliższych.

Marzena Sztefko
protetyk stomatologiczny

 
poznaj mnie

Jest absolwentką Medycznego Studium Zawodowego na kierunku Protetyk Stomatologiczny. Systematycznie podnosi swoje umiejętności biorąc udział w licznych warsztatach i kursach protetycznych. W pracy najbardziej ceni sobie profesjonalizm i perfekcjonizm wykonywanych prac protetycznych. Aktualnie, poza pracą jako protetyk, czynnie asystuje przy zabiegach stomatologicznych w naszej klinice Denta-Med. W wolnym czasie lubi spacerować po górach, a także słuchać dobrej muzyki.

 

 

 

Elektroradiolog

 

Magdalena Cyganik

 
 
poznaj mnie

Ukończyła Krakowską Szkołę Medyczną w 2005 roku. Doświadczenie zyskała również podczas kursów praktycznych z zakresu: Ochrona Radiologiczna Pacjenta, Inspektor ochrony radiologicznej. Obecnie pracuje w naszym gabinecie przy ul. Gertrudy 4, jest odpowiedzialna za wykonywanie zdjęć w pracowni radiologicznej. Zawsze uprzejma, uśmiechnięta i gotowa, by pomóc naszym Pacjentom. Prywatnie interesuje się wizażem. Jej pasje to podróżowanie po świecie, wędrówki górskie oraz pływanie.